Stalowa Wola: Wielkoorkiestrowe rozmowy w sieci o zdrowi

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Marta Górecka

Brak możliwości organizacji imprez towarzyszących finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zmotywował stalowowolski sztab do ciekawych spotkań z mieszkańcami w sieci. A ponieważ sprawa zdrowia dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest najważniejsza, o czym świadczą coroczne cele zbiórki środków, ale też wiele dotychczasowych wydarzeń organizowanych przez sztab WOŚP w Stalowej Woli, stąd spotkania on-line dotyczyć będą właśnie tematów zdrowia fizycznego, relacji jak i kondycji psychicznej. Na facebooku stalowowolskiego sztabu poprowadzą je specjaliści w tych dziedzinach. Spotkania są bezpłatne, wystarczy się zapisać. A pierwszy wykład, który odbędzie się w środę o 17.00 będzie dotyczył pierwszej pomocy. Mówi szef sztabu WOŚP w Stalowej Woli Rafał Banasik.

 

Kolejne wydarzenie w sieci już w czwartek o 17.00. Tym razem będą to porady jak dbać o skórę twarzy i rąk w okresie pandemii.

 

Kolejny wykład 29 stycznia również o 17:00 poświęcony będzie ‘Mięśniom dna miednicy u kobiet”.

 

Natomiast 30 stycznia również o 17.00 spotkanie w sieci będzie dotyczyło naszej kondycji psychicznej.

 

Ale też zwróci uwagę na to, jak ważna jest dbałość o zdrowie psychiczne, bo ten temat często jest zaniedbywany i pomijany. Serię wykładów na facebooku stalowowolskiego sztabu WOŚP zakończą w dniu finału o godzinie 10:00 warsztaty komunikacji interpersonalnej w kryzysie, czyli jak rozmawiać w czasie pandemii. Poprowadzą je psycholożki: Katarzyna Nowak i Małgorzata Fąfara.