Stalowa Wola: Weź udział w Stalowym Runie i pomóż Leonardowi

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Marta Górecka

Trwają zapisy na Stalowy Run. To już piąta edycja tej imprezy biegowo-charytatywnej rozgrywanej w Stalowej Woli. Stalowy Run, który powraca do kalendarza imprez sportowych po 3-letniej przerwie, organizowany jest na rzecz pomocy dla ucznia Zespołu Szkół nr 2 Leonarda Pawelca, który potrzebuje środków na rehabilitację po wypadku. Mówi współorganizator biegu Dariusz Bańka:

Opiekunka Samorządu Uczniowskiego w stalowowolskiej Budowlance Monika Kułacz przyznała, że Leonard, który doznał złamania kręgosłupa i porażenia 4-kończynowego wymaga kosztownej rehabilitacji:

Również jego koledzy i koleżanki ze szkoły mocno się angażują, aby zebrać wystarczającą kwotę na rehabilitację Leonarda, żeby odzyskał sprawność:

A Stalowy Run przyniesie parę zmian jedną z nich jest miejsce. Tym razem bieg na dystansie 5 kilometrów odbędzie się na stalowowolskich Błoniach.

A wpisowe do udziału w Stalowym Runie to minimum 45 złotych, które w całości zostanie przeznaczone na rehabilitację Leonarda. Bieg odbędzie się 1 kwietnia o 12.00 i do ostatniej chwili będą zbierane zapisy na bieg. Kartą wstępu będzie dowód wpłaty. Szczegóły na temat V Stalowego Runu w Stalowej Woli i zapisów na bieg dostępne są na stronie Stalowowolskiego Klubu Biegacza.