Stalowa Wola: Wakacyjny rozkład jazdy w muzeum

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Marta Górecka

Muzeum Regionalne w Stalowej Woli przygotowało wakacyjny rozkład jazdy dla małych i dużych. To propozycje dla tych którzy spędzają lato w mieści. Mówi Beata Trybuła ze stalowowolskiego muzeum:

To będą cztery środy podczas wakacji a pierwsze spotkanie już w najbliższą 7 lipca. Na spotkania obowiązują zapisy. Kolejna propozycja to ‘Kreatywne rodzinne czwartki’:

Będą to czwartkowe popołudnia a pierwsze takie spotkanie rodzinne już 22 lipca. Ciekawą propozycją stalowowolskiego muzeum są ‘Wakacje z duchami historii’:

Te odbywać się będą w 4 niedziele wakacji a pierwsza już w najbliższą 11 lipca: o 15.00. Dla pasjonatów rysunku i malarstwa Muzeum Regionalne w Stalowej Woli rusza z wakacyjną, plenerową odsłoną Szkoły Rysunku i Malarstwa Karpiński. Nie zabraknie też letniej sceny:

Stalowowolskie muzeum zadbała zarówno o ofertę dla osób indywidualnych, ale też grup zorganizowanych, które w swoich wakacyjnych planach mogą zarezerwować wypad do Muzeum Regionalnego w Stalowej Woli. Dla przypomnienia w muzeum można zwiedzać nie tylko wystawy stałe jak: „Stacja Rozwadów. Między Lwowem a Krakowem”, czy „Alfons Karpiński. Ze zbiorów Muzeum Regionalnego w Stalowej Woli”; ale też czasowe. A są to „Pierwotna Puszcza Sandomierska”, „Podróż do Japonii” oraz od 11 lipca „Sansara Nepal”.