Stalowa Wola: W sobotę mistrzowskie zawody w rzucie młotem

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Iwona Pol

Już w tą sobotę na stadionie lekkoatletycznym w Stalowej Woli spotkają się młociarki z europejskiej a nawet światowej czołówki w rzucie młotem. Zawodniczki powalczą w Stalowej Woli o najlepsze wyniki podczas zawodów Uzdrowisko Horyniec Hammer Throw Cup. Mówi współorganizator imprezy wpisanej w kalendarz Polskiego Związku Lekkoatletycznego Artur Szczęsny:

Na stalowowolskim stadionie lekkoatletycznym w ubiegłym roku startowała również Anita Włodarczyk osiągając w rzucie młotem trzeci wynik na świecie. Niestety w tym roku kontuzja wyeliminowała mistrzynię ze startu, ale jest szansa, że pojawi się na zawodach w Stalowej Woli

Na wizycie mistrzyni nie koniec, bo jest szansa na jeszcze jedną mistrzowską niespodziankę. Sobotnie zawody w rzucie młotem rozpoczną się o godzinie 16.00 ale już od 15.00 dużo będzie się działo na stadionie lekkoatletycznym w Stalowej Woli.

Nie braknie też okazji do spotkań i rozmów ze sportowcami. To wszystko już w tą sobotę podczas zawodów w rzucie młotem wpisanych w kalendarz imprez Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Marta Górecka