Stalowa Wola: W niedzielę na PCPN moc zabawy podczas turnieju dla Damianka.

Data publikacji: Kategoria: , , , Zamieścił: Tomasz Łępa

Wyjątkowe charytatywne wydarzenie sportowe odbędzie się w niedzielę na terenie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej. To piłkarskie zmagania sportowe rodziców przedszkolaków pod nazwą Rodzinny Turniej Piłkarski „RAZEM DLA DAMIANKA”. 10-osobowe drużyny, w których skład wchodzi 6-ciu ojców i 4 matki zagrają dla 6-letniego Damianka Wojtaka, który niemal całe swoje życie walczy z guzem mózgu.

Wykryty glejak niszczy wzrok chłopca. Damianek ma za sobą operacje i chemioterapie, a przed sobą całe życie, o które walczą już nie tylko rodzice, ale również przyjaciele i osoby o wielkich sercach.

Do turnieju zgłosiło się 19 drużyn, aby nie tylko powalczyć o zwycięstwo, ale przede wszystkim o zdrowie dla Damianka, bo środki zebrane podczas turnieju zostaną przekazane na leczenie.

Podczas turnieju nie tylko nie zabraknie sportowych emocji, ale i dobrej zabawy, bo turniejowi towarzyszyć będzie piknik rodzinny i liczne atrakcje dla dzieci.

Podczas turnieju zbierane będą środki na leczenie Damianka. Cegiełki za korzystanie z atrakcji dla dzieci jak i wpisowe za udział w turnieju w całości zostaną przekazane na ten cel.

Organizatorzy zapraszają całe rodziny do udziału w imprezie „RAZEM DLA DAMIANKA”, która już w tę niedzielę na terenie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli przy Hutniczej. Początek turnieju o godzinie 8.00 a zakończenie około 17.00.