Stalowa Wola: Udane finałowe granie z WOŚP Blisko 153 tysiące złotych, to pierwsze podsumowania stalowowolskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Marta Górecka

Nie jest to ostateczna kwota, bo aukcje internetowe jeszcze trwają. To pieniądze które udało się zebrać wolontariuszom na ulicach Stalowej Woli oraz podczas licznych imprez zorganizowanych w ramach finału. A były to Open Jam Session, imprezy sportowe, maraton Zumby, Bieg Policz się z Cukrzycą i morsowaniem w parku Miejskim. Strzałem w 10 okazały się imprezy które zorganizowało w ramach stalowowolskiego finału Centrum Aktywności Seniora, które po raz pierwszy włączyło się do orkiestrowego grania organizując wydarzenia łączące pokolenia. Mówiła koordynatorka imprez w CAS Elżbieta Mierzwa-Laba.

Nie zabrakło nie tylko występów i koncertów na scenie. Była też zabawa w gotowanie, wędrówka po kosmosie w wirtualnych okularach, sterowanie dronami, tworzenia lasu w słoiku, różnego rodzaju masaże, czy budowa wielkiego serca z Lego, Do tego doszły ciekawe licytacje.

A do wylicytowania były nie tylko usługi kosmetyczne, fryzjerskie, spotkania w kawiarni, czy vouchery na różne zajęcia sportowe i nie tylko, ale też bilet do Paryża w dwie strony, bilet do filharmonii,  czy bilet na koncert KULT, ze spotkaniem z muzykami po koncercie. Dyrektor CAS Bogumiła Latawiec przyznała, że finał pokazał również że Centrum jest otwarte dla każdego

Z przebiegi finału w Stalowej Woli cieszy cię  szef stalowowolskiego Sztabu WOŚP Aleksander Kapuściński

Będzie, bo jeszcze trwają aukcje allegro a tam wiele ciekawych przedmiotów i usług do wylicytowania, wśród nich przeloty balonem i samolotem, Centrum Wikliniarstwa wykonane z zapałek, płyty, czy felgi do samochodu. Nie zabrakło też kolejnego oryginalnego odlewu wykonanego przez firmę Alutec. Była już mapa świata, globus, szachy a tym razem do wylicytowania jest Mapa Polski z podziałem a województwa. Aukcje potrwają do 6 lutego.

https://allegro.pl/oferta/mapa-polski-odlew-aluminiowy-13187105054

https://allegro.pl/uzytkownik/WospStalowaWola