Stalowa Wola: Stalowowolskie Krystyny zapraszają Krystyny na imieniny ‚

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Marta Górecka

Stalowe Krystyny’ pod takim hasłem odbędą się jubileuszowe X Podkarpackie Imieniny Krystyn, które tym razem odbędą się w Stalowej Woli. Organizatorzy Stowarzyszenie Krystyn Podkarpackich, Centrum Aktywności Seniora i Miejska Rada Seniorów w Stalowej Woli zapraszają do udziału w wydarzeniu które już 24 lipca, wszystkie Krystyny. Imieniny Krystyn to wydarzenie, które od 10 lat świętują podkarpackie Krystyny w różnych miejscach na Podkarpaciu. Swoje imieniny obchodziły juz m.in. w Ustrzykach Dolnych, Rymanowie, Przemyślu,  Komańczy, Jarosławiu, Łańcucie, Mielcu, Osieku Jasielskim, czy Majdanie Królewskim. Gościnność samorządów terytorialnych solenizantki wynagradzają szeroką promocją lokalnych osobliwości historycznych, turystycznych, artystycznych i kulinarnych.

W tym roku wydarzenie gościć będzie w Stalowej Woli. Do udziału w wydarzeniu swoje imienniczki z regionu zaprasza Krystyna Teper.

Zapisy trwają w Centrum Aktywności Seniora w Stalowej Woli. Pani Krystyna przyznała, że wystarczy raz wziąć udział, alby wspólne obchodzenie imienin weszło w krew.

A w programie stalowowolskich obchodów imienin Krystyny 24 lipca obok Akademii Imieninowej w Centrum Aktywności Seniora zaplanowano m.in. zwiedzanie Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego oraz nadanie godności Nasza Krystyna, Krystynianin Pierwszy, Super Krystyna i Krynia 2022. Nie braknie też potańcówki z Krystynami, czy kolorowego korowodu Krystyn na Błoniach nad Sanem. Szczegóły na facebooku Centrum Aktywności Seniora w Stalowej Woli. Patronat Radio Leliwa.