Stalowa Wola: Przygotuj Stalowowolską Paczkę Pomocy

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Marta Górecka

Jeszcze tylko tydzień do 30 listopada pozostał na przygotowanie   paczek   dla osób starszych samotnych i niepełnosprawnych w ramach charytatywnej akcji ‘Stalowowolska Paczka Pomocy’. Hasło tegorocznej akcji brzmi: ‘SAMOTNY, ALE NIE SAM’ i tym razem ze względu na pandemię Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zmienił formę tego przedsięwzięcia. Między innymi nie ma powszechnej zbiórki darów więc paczek będzie mniej niż w ubiegłych latach. Mówi koordynująca akcję Małgorzata Gotftyd .

Organizatorzy liczą na to, że w tym roku uda się zebrać około 70 paczek, które przed świętami trafią do najbardziej potrzebujących mieszkańców Stalowej Woli. Dla ułatwienia przygotowania paczek stworzona została lista produktów, które w takich podarunkach powinny się znaleźć.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli czeka na paczki do końca listopada. A do 14 grudnia wszystkie dary w ramach akcji   ‘Stalowowolska Paczka Pomocy’ dotrą do osób potrzebujących. szczegóły dotyczące akcji można znaleźć na stronie www.mops-stalwol.pl