reklama

Stalowa Wola: Nowa pula kodów do serwisu Legimi już dostępna w MBP

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Dominika Miś

Kolejna pula kodów do serwisu Legimi czeka na czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli. Już od dzisiaj można je odbierać w Wypożyczalni Książki Mówionej MBP przy ulicy Popiełuszki. Mówi Tomasz Gotkowski z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli:

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli od lutego 2020 roku oferuje swoim czytelnikom darmowy miesięczny dostęp do katalogu Legimi. Po miesiącu korzystania czytelnik może zwrócić się do biblioteki po kolejny kod na następny miesiąc, choć biblioteka nie daje gwarancji, że ci sami czytelnicy będą co miesiąc otrzymywać kolejne kody Legimi:

Osoby, które chcą otrzymać taki kod i bezpłatny dostęp do zasobów Legimi, muszą mieć minimum 16 lat, być czytelnikami biblioteki zarejestrowanymi w systemie bibliotecznym i bez blokad na koncie czytelniczym. Po otrzymaniu kodu reszta dzieje się na stronie www.legimi.pl/podkarpackie

Książki z serwisu Legimi pobrane na wirtualną półkę można czytać na maksymalnie dwóch urządzeniach jednocześnie: czytniku, tablecie, smartfonie lub komputerze.