Stalowa Wola: Najpopularniejszy Sportowiec Stalowej Woli w plebiscycie Sztafety wybrany.

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Dominika Miś

Młociarz Paweł Kolano z MKL Sparta Stalowa Wola, zwyciężył w plebiscycie Tygodnika Sztafeta na Najpopularniejszego Sportowca Stalowej Woli 2018 roku. W plebiscytowej rywalizacji lekkoatleta Sparty pokonał mistrzynię Polski w Bikini-Fitness Katarzynę Oleśkiewicz-Szubę i chodziarkę z Katolickiego Klubu Sportowego Victoria Małgorzatę Cetnarską. Talentem roku 2018 został koszykarz Kuźni-Cerkamed Jan Łopatka. Wybrano też najpopularniejszych sportowców w kategorii Najlepszy Master. Tu zwyciężył znany biegacz Bogdan Dziuba ze Stalowowolskiego Klubu Biegacza. Na drugim miejscu uplasował się pływak Robert Lorkowski z Motyla Senior. A trzecie miejsce w tej kategorii zdobył medalista Mistrzostw Europy w Brazylijskim Jiu-Jitsu, Grzegorz Zając z Kaito Stalowa Wola. Podczas plebiscytu Tygodnika Sztafeta na Najpopularniejszego Sportowca Stalowej Woli wybrano też Trenera Roku, którym został założyciel Klubu Kaito Stalowa Wola Paweł Kunysz. Więcej o wynikach Plebiscytu w czwartkowym wydaniu Sztafety.