Stalowa Wola: Na stadionie przy Hutniczej odbędą się eliminacje do Mistrzostw Europy Piłki Nożnej kobiet.

Data publikacji: Kategoria: , , , Zamieścił: Iwona Pol

W Stalowej Woli odbędą się eliminacje do Mistrzostw Europy Piłki Nożnej kobiet do lat 19. Te rozegrane zostaną w lipcu w Belgii. Czy Polska w nich zagra, okaże się już na początku kwietnia.

W pięciu meczach rozegranych na obiekcie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej przy Hutniczej o awans walczyć będą najlepsze drużyny piłkarskie kobiet. O tym na konferencji w Stalowej Woli poinformowali prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysław Golba i prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny. Pierwsze mecze zaplanowane są na 5 kwietnia. Mówi prezes Golba:

Wstęp na mecze będzie bezpłatny. Prezes zachęcał do tłumnego przybycia na spotkania eliminacyjne i kibicowania polskiej reprezentacji:

Na to międzynarodowe wydarzenie piłkarskie cieszył się prezydent Lucjusz Nadbereżny, który przypomniał, że również Stalowa Wola może się pochwalić drużyną kobiecą w piłce nożnej:

Zapytany o faworytki eliminacji prezes Golba stwierdził, że w tych rozgrywkach nie ma słabych drużyn. Na pewno spotkania z dwoma z nich mogą być szczególnie trudne dla Polek:

Która drużyna awansuje do Mistrzostw Europy okaże się podczas spotkań 5, 8 i 11 kwietnia w Stalowej Woli.

Mecze reprezentacji polski zaplanowane są na godzinę 12.00 zaś zmagania rywalek na godz. 18.00. Wstęp na mecz będzie obowiązywał za bezpłatnymi biletami.

Szczegóły będą dostępne wkrótce między innymi na oficjalnej stronie miasta.