Stalowa Wola: Miasto rozgrzewa się przed finałem WOŚP

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Iwona Pol

Stalowa Wola ma na swoim koncie już pierwszy rekord w ramach tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rekord padł podczas szkolnych imprez wielkoorkiestrowych. Mówi Marzena Raczycka ze Stalowowolskiego Sztabu WOŚP:

Ale na tym nie koniec przedfinałowej rozgrzewki bo już dziś w Stalowej Woli ruszają kolejne imprezy wielkoorkiestrowe.

W sobotę wieczorem CzadOrkiestra w klubie labirynt, wcześniej od 16.00 koncert charytatywny w SDK. A w niedzielę wielki finał z biegiem policz sie z cukrzycą, maratonem zumby, koncertami, licytacjami i światełkiem do nieba. Stalowa Wola pokazuje od lat, że można zbierać duże kwoty bez wydawania środków na wielkie gwiazdy.

Ruszyły już także wielkoorkiestrowe aukcje internetowe. Tu można wylicytować m.in. wyjazd na mecz Polski z Austrią na inauguracje eliminacji Mistrzostw Europy, lot szybowcem, teoretyczny lot szybowce, kredens babci Wisi i wiele innych ciekawych przedmiotów. Wszyscy chętni, którzy chcieliby przekazać coś na licytację w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mogą się skontaktować ze Stalowowolskim Sztabem WOŚP . Jego siedziba mieści się w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli.

Marta Górecka