Stalowa Wola: MBP proponuje dzieciom wakacje w bibliotece

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Marta Górecka
W Stalowej Woli ruszył nabór na „Wakacje w bibliotece”. Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała dla młodych czytelników zajęcia wakacyjne na lipiec i sierpień. „Wakacje w bibliotece”, które podzielone będą na 3 turnusy, przeznaczone są dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat z aktywną kartę biblioteczną. Spotkania wakacyjne odbywać się będą w Bibliotece Głównej MBP przy ul. Popiełuszki w patio bibliotecznym lub w przypadku niepogody w sali spotkań nr 2 oraz holu na II piętrze. A ciekawostek wakacyjnych w tym roku nie zabraknie. Mówi Joanna Rybak, kierownik Biblioteki Głównej.
Będą tez zajęcia plastyczne pod hasłem „Latawiec”, czy zajęcia „Puchatka włochatka” – oparte na opowiadaniach Marcina Kozioła i Bartka Jędrzejaka „Pogoda dla puchaczy – Lato”. Nie zabraknie też zajęć ruchowych. Tu w ruch pójdą m.in. guma, skakanka, kręgle, tęczowa chusta z piłeczkami i patyczki Bamp, Nie zabraknie również tańca oraz zabaw integracyjnych i zręcznościowych, czy gier planszowych.
Szczegółowe informacje na temat „Wakacji w bibliotece” oraz zapisów można znaleźć na stronie internetowej stalowowolskiej MBP www.biblioteka.stalowawola.pl