Stalowa Wola: Konkursowa Jazda Samochodem tylko dla kobiet.

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Dominika Miś

‘Tylko dla kobiet’ to tytuł imprezy motoryzacyjnej, która odbędzie się w Stalowej Woli z okazji Dnia Kobiet. Trwają zapisy do konkursowej jazdy samochodem którą od lat organizuje Automobilklub Stalowa Wola. Tegoroczna odbędzie się już w tę niedzielę. Mówi dyrektor Automobilklubu Stalowa Wola Henryk Drzymała:

Na stalowowolskich zawodach motoryzacyjnych dla kobiet nie brakuje stałych bywalczyń, ale też uczestniczek, które startują po raz pierwszy. Dyrektor Automobilklubu przyznaje, że kobiety popełniają mniej błędów za kierownicą:

 

Czy również i w tym roku płeć piękna potwierdzi tę regułę, okaże się już w tę niedzielę podczas imprezy motoryzacyjnej ‘Tylko dla Kobiet’. Zmagania zostaną rozegrane na parkingu przy ulicy Kwiatkowskiego obok budynku KUL. Start i biuro zawodów będzie się mieściło w siedzibie Automobilklubu Stalowa Wola, przy ulicy Ofiar Katynia. Zapisy do zawodów już trwają, ale będzie się można zapisać również w dniu imprezy. Początek niedzielnych zmagań motoryzacyjnych kobiet godzina 10.00.

(Marta Górecka)