Stalowa Wola: Jest już program i ruszyły licytacje w ramach stalowowolskiego finału WOŚP

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Marta Górecka

W Stalowej Woli przygotowania do 30 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy idą pełną parą. Ruszyły już aukcje internetowe i gotowy jest program stalowowolskiego finału. Szczegóły i odnośniki można znaleźć miedzy innymi na stronie stalowowolskiego sztabu WOŚP www.wosp-stalowawola.pl. Tam między innymi można znaleźć odnośnik do aukcji na których przybywa przedmiotów. Mówi szef sztabu Rafał Banasik.

Podczas stalowowolskiego finału licytowana będzie m.in. jedna z kilku w Polsce złota karta. W ramach programu tegorocznego jubileuszowego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie zabraknie imprez poprzedzających niedzielny finał.

Tematów zdrowotnych które również poprowadzi certyfikowana zielarka i terapeutka Karolina Julia Siemek nie zabraknie także i w dniu finału. 30 styczna tradycyjnie odbędzie się też Bieg ‚Policz się z cukrzycą’, marsz nordic walking i bieg z pieskiem, a także maraton zumby, występy i licytacje ze sceny. Od rana ulice Stalowej Woli przemierzać będą wolontariusze z puszkami a o 20.00 finał zakończy Światełko do Nieba