Stalowa Wola: Finał WOŚP z CzadORKIESTRĄ, biegiem, maratonem zumby i światełkiem do nieba

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Iwona Pol

W Stalowej Woli ruszyły już pierwsze imprezy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po czwartkowym turnieju w kręgle dziś o 19.30 w pub czarno na białym rusza wielkoorkiestrowe bluesowe jam session. Sobota rusza turniejem w ‚halówkę’ i o 16.00 koncertem charytatywnym w Spółdzielczym Domu Kultury . Potem czadowe granie w labiryncie. Mówi Marzena Raczycka ze Stalowowolskiego Sztabu WOŚP:

Sobotnia CzadOrkiestra rusza o godzinie 18.00. A niedzielny finał rozpoczną wolontariusze, którzy zaopatrzeni w puszki wyjdą na ulice Stalowej Woli i okolic by zbierać pieniądze do puszek. O 13.00 w parku miejskim bieg ‚Policz się z cukrzycą ze startem przy Słonecznej, a potem maraton zumby’:

Zarówno profilaktyczne, jak i kosmetyczne oraz nauki pierwszej pomocy a o 20.00 światełko do nieba:

Do udziału w stalowowolskim finale zachęca Jerzy Owsiak:

Cały czas trwają również aukcje internetowe. Tu można wylicytować m.in. wyjazd na mecz Polski z Austrią na inauguracje eliminacji Mistrzostw Europy, lot szybowcem, teoretyczny lot szybowce, kredens babci Wisi i wiele innych ciekawych przedmiotów i usług. Szczegóły dotyczące stalowowolskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy można znaleźć na stronie stalowowolskiego sztabu WOŚP.

Marta Górecka