Stalowa Wola: Dzisiaj rusza tor kartingowy

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Marta Górecka

W Stalowej Woli już dziś oficjalnie rusza halowy tor kartingowy. Obiekt powstał w hali przy ulicy Przemysłowej 15. Miłośnicy gokartów mają do dyspozycji 400 metrowy tor i gokarty dla małych i dużych. Prezes RST Karting Łukasz Marut jest przekonany, że tor będzie się cieszył powodzeniem, bo takiej rozrywki brakowało w Stalowej Woli.

Ze znalezieniem miejsca na tor poszło szybko, jednak sama realizacja pomysłu okazała się niełatwa.

 

W hali udało się stworzyć bezpieczny 400 metrowy tor z profesjonalnym systemem pomiaru czasu.

 

Co ważne organizatorzy toru zadbali nie tylko o bezpieczeństwo ale i ekologię. Mówi manager RST Karting Łukasz Skura.

 

Właściciele toru przekonują, ze jazda gokartem jest znakomitym sposobem na odstresowanie i co ważne bez trudu poradzą sobie za kółkiem gokarta nawet osoby, które nigdy nie prowadziły samochodu.

 

A przedsmak tego co czeka odwiedzających halowy tor kartingowy w Stalowej Woli mieszkańcy mieli między innymi na początku czerwca pod galerią handlową.

 

Z toru można korzystać zarówno indywidualnie, korzystać z karnetów, jak i rezerwować grupowo, czy na imprezy. Ale na tym nie koniec, bo jest pomysł, by organizować tam również zawody.

 

Szczegóły na temat toru kartingowego w Stalowej Woli, korzystania z niego i godzin otwarcia na stronie www.rstkarting.pl oraz na fanpage’u. Otwarcie toru już dzisiaj o 14.00.