Stalowa Wola: Dobry czas dla Polski

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Dobry czas dla Polski – pod takim hasłem w Stalowej Woli odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez Prawo i Sprawiedliwość.

Na odwiedzających park miejski czekały stoiska kół gospodyń wiejskich, rekonstruktorzy wojskowi, występy artystyczne lokalnych zespołów oraz mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. W pikniku udział wziął także prezes PiS Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki oraz europoseł Beata Szydło.

Towarzyszyli im też między innymi były marszałek sejmu Marek Kuchciński, ministrowie: inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński oraz sportu Witold Bańka, wiceminister infrastruktury Rafał Weber posłanka Krystyna Wróblewska, senator Janina Sagatowska. Obecni byli także samorządowcy jak marszałek Podkarpacia Władysław Ortyl wicemarszałek Ewa Draus i wojewoda Ewa Leniart.

Jarosław Kaczyński w swoim wystąpieniu, zaznaczył, że jego partia szczególny nacisk kładzie na rodzinę:

Zdaniem Prezesa PiS Polska nie powinna powielać pewnych wzorców, które są już obecne na zachodzie Europy:

Premier Mateusz Morawiecki podkreślił, iż PiS chce w kolejnych latach rozwijać Polskę:

Premier zapewnił także, iż nie zabraknie funduszy na realizację rządowych programów:

Stalowa Wola jest symbolem rządów Prawa i Sprawiedliwości stwierdziła Beta Szydło:

Politycy PiS uczestniczący w pikniku po jego zakończeniu wyszli do ludzi, którzy przyszli posłuchać wystąpień. Chętnie pozowali do zdjęć, i ściskali dłonie w geście powitania. Z kolei premier Mateusz Morawiecki udał się na dożynki do Turbi.