Stalowa Wola: Czas na piątkową Noc z Coolturką

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Iwona Pol

Dziś o 20.00 w Stalowej Woli rusza „Noc z Coolturką”. Będzie to swego rodzaju maraton i święto debiutantów. Impreza, która odbędzie się w Miejskim Domu Kultury ma na celu promocję mało znanych lokalnych twórców.

Dzisiejszy maraton z coolturką rozpocznie wystawa fotografii ‚Świat wokół Agaty Bednarz autorstwa oczywiście Agaty Bednarz . To tegoroczna absolwentka Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Stalowej Woli. Fotografią zajmuje się od około czterech lat i przyszłość zawodową wiąże ze swoją pasją.
Kolejny punkt piątkowego wieczoru, to coś dla ucha, czyli poezja Aleksandry Grzeli z jej pierwszej publikacji pt. „Lot balonem”. Aleksandra z zawodu jest nauczycielką. Interesuje się szeroko pojętą sztuką, a szczególnie sztuką dziecka, cyrkiem oraz kulturą rosyjską.
Po spotkaniu z poezją przyjdzie czas na „Rysunki ołówkiem” Karoliny Bulicz. Karolina jest uczennicą drugiej klasy o profilu technik grafiki i poligrafii cyfrowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Stalowej Woli.
Stalowowolską „Noc z Coolturką” zakończy koncert Krzysztofa Karasińskiego pod tytułem „Wędrowiec”. Krzysztof śpiewa i gra na gitarze. Występował m.in. na festiwalach piosenki turystycznej. Początek dzisiejszej Nocy z Coolturką w MDK w Stalowej Woli godzina 20.00.

Marta Górecka