Stalowa Wola: Chcesz ruszyć z innowacyjnym biznesem przyjdź dziś na spotkanie

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Iwona Pol

Osoby szukające źródeł finansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz wsparcia we wcieleniu w życie innowacyjnych pomysłów znów mogą szukać pomocy w Miejskim Zakładzie Komunalnym w Stalowej Woli i Stalowowolskiej Strefie Gospodarczej. Po pilotażowej edycji Platformy Stalowy Startup realizowanej przez MZK, rusza nowe rozdanie Platform Starowych i kolejna szansa na dobry start w biznes z innowacyjnym pomysłem. Mówi menager inkubacji w projekcie Platform Startowych Edyta Gargaś.

Tradycyjnie też w ramach projektu odbywać sie będą spotkania osób które chciałyby wystartować z biznesem między innymi z tymi które już z sukcesem w ramach Startupu działają na rynku.

A że takich osób nie brakuje świadczy poprzednia edycja. Innowacyjne, odważne pomysły na biznes złożyło do trzech ówczesnych Platform Startowych aż 2 300 młodych osób w wieku do 35 roku życia. Najlepsi otrzymali nawet 800 tysięcy złotych bezzwrotnego dofinansowania na wdrożenie pomysłów i zamianę swoich startupów w przynoszące zyski firmy. Pierwsze spotkanie w ramach nowego rozdania projektu już dziś o 17.00 w budynku dawnego Inkubatora. Mówi Karolina Głogowska z MZK w Stalowej Woli.

Szczegółowe informacje można znaleźć na fanpejdżu Stalowy Startup, czy Stalowowolskiej Strefie Gospodarczej albo na stronie MZK w Stalowej Woli.

Marta Górecka