Stalowa Wola: Boże Ciało i Iluzja w Kinie Samochodowym

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Iwona Pol

Stalowa wola będzie jednym z pierwszych miast w którym odbędzie sie Kino Samochodowe realizowane przez Klub Młodych Liderów. Trasę objazdową po Polsce rozpocznie piątkowa projekcja w Przemęcie w Wielkopolsce, a już 5 czerwca Kino Samochodowe odwiedzi m.in. Stalową Wolę. Mówi Wiktoria Noga z Klubu Młodych Liderów.

Projekcja filmów w ramach Kina Samochodowego odbędzie się na dawnej zajezdni autobusowej w pobliżu Ambulatorium. Filmy wyświetlane będą na ekranie o powierzchni 100 metrów kwadratowych.

Zasada jest również taka, że po wjeździe na teren Kina samochodowego nie będzie można opuszczać pojazdu. Uczestnicy Kina samochodowego w Stalowej Woli obejrzą dwa filmy, które zresztą sami wybrali.

Trasa Kina Samochodowego zaplanowana jest na trzy miesiące. Na razie na trasie znalazło się 10 miast i lista jest jeszcze otwarta.

Szczegóły dotyczące Kina Samochodowego, trasy terminów regulaminu oraz zakupu biletów, również na 5 czerwca w Stalowej Woli, można znaleźć na stronie www.kino-samochodowe.com.

Marta Górecka