Sandomierz: W czwartek na zamku „Moc Kobiecości”.

Data publikacji: Kategoria: , , , Zamieścił: Joanna Sarwa

W przeddzień Dnia Kobiet w Zamku Królewskim w Sandomierzu odbędzie się dziś (7 marca) spotkanie pod tytułem ‚Moc Kobiecości’. W programie wydarzenia znalazły się warsztaty brafitterskie i spotkania ze specjalistami różnych dziedzin. Będzie między innymi fotograf i doradztwo zakresie makijażu czy fryzur. Wśród specjalistów znajdzie się także podolog Grażyna Łebek, która przybliży paniom sekrety pięknych stóp:

Od godziny 15.00 do 16.00 będą miały miejsce rozmowy ‚Między nami Kobietami’, których tematyka będzie związana z budowaniem wizerunku kobiety, z polityką, z kobietą przedsiębiorczą i kobietą w biznesie. Głos zabierze między innymi Małgorzata Makowska Brzychczyk, dziekan Zamiejscowego Oddziału w Sandomierzu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego:

W programie spotkania znalazł się także trening sportowy oraz pokaz tanga.

Organizatorem wydarzenia są: Stowarzyszenie ‚Przyjazny Samorząd’, Grupa Inicjatywna ‚Kobiety dla Kobiet’ i Muzeum Okręgowe w Sandomierzu pod patronatem burmistrza Sandomierza. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Początek spotkania o 10.00. Zakończenie o 21.00.

(Joanna Sarwa)