Sandomierz: Świeża krew na planie „Ojca Mateusza”.

Data publikacji: Kategoria: , , , Zamieścił: Tomasz Łępa

Po raz kolejny ekipa serialu ‚Ojciec Mateusz’ wróciła do Sandomierza. Do soboty na Starym Mieście będą kręcone ujęcia do nowych historii o księdzu-detektywie.

W powstających w Sandomierzu odcinkach będzie można zobaczyć takich aktorów jak: Artur Żmiejewski, Michał Piela, Bartłomiej Firlet, Redbad Klynstra, Piotr Polk, Ewa Bułhak, Hanna Śleszyńska, Rafał Cieszyński czy Kinga Preis.

Ale oprócz aktorów znanych ze szklanego ekranu na planie jak zwykle pojawili się statyści. Wśród nich ci, którzy statystowali pierwszy raz w życiu, na przykład Alina Wyrzykowska z córkami Nikolą i Leną:

Także pierwszy raz statystowała Aleksandra Mitura z Łukowa koło Siedlec – wielbicielka serialu, który ogląda od pierwszego odcinka:

Dzięki udziałowi w filmie statyści mają szansę spotkać się ze swoimi ulubionymi aktorami, co jest niezwykłym przeżyciem. Mówi Iwona Kotulska z Tarnobrzega:

‚Ojciec Mateusz’ emitowany od 2008 roku to jeden z najpopularniejszych polskich seriali, w którym występuje czołówka polskich aktorów filmowych.