Sandomierz: Powstał “Klub 100”.

Data publikacji: Kategoria: , , , Zamieścił: Joanna Sarwa

Sandomierski Klub Sportowy Wisła Sandomierz startuje z nową inicjatywą. To ‘Klub 100’.

Mówi wiceprezes klubu Sławomir Gągorowski:

Do klubu mogą należeć zarówno osoby prywatne jak też firmy czy instytucje:

Szczegóły na temat Klubu Stu można znaleźć na facebookowym profilu SKS Wisła Sandomierz.

Joanna Sarwa

———–

Jak pisze SKS Wisła Sandomierz na swoim facebookowym profilu:


Drodzy Kibice i Sympatycy SKS Wisła Sandomierz. Startujemy z nową inicjatywą jaką jest “Klub 100”. Prosimy o zapoznanie się i wsparcie. Co to jest “Klub 100”?
➡️„Klub 100” jest inicjatywą skierowaną do osób prywatnych oraz firm (podmiotów gospodarczych) a także instytucji zainteresowanych wsparciem finansowym działalności Klubu Sportowego SKS Wisła Sandomierz.
➡️„Klub 100” to przedsięwzięcie, którego celem jest budowanie i rozwój rodziny SKS Wisły Sandomierz. Zamiarem jest skupienie ludzi chcących kultywować bogatą tradycję Wisły, wspierać rozwój klubu, proponować, wdrażać inicjatywy mające na celu rozwój organizacyjny i społeczny klubu a także pomóc w integracji wśród lokalnej społeczności.
‼Załóż niebiesko-biało-czerwone barwy 🔵⚪️🔴 i dołącz do Nas!
‼Bądź aktywny! Buduj razem z nami najbliższą rodzinę Klubu Sportowego SKS Wisła Sandomierz. Przystąp do specjalnego programu „Klub 100” zrzeszającego kibiców, sponsorów, przedsiębiorców, widzów i wszystkich, którzy chcą dzielić swoje piłkarskie zainteresowania, ale też chcą spędzać razem czas przeżywając sportowe emocje.
‼Każdy klub sportowy ma swoją historię, tradycję, wizję, misję i wartości.
‼Każdy klub sportowy skupia lokalną społeczność, tworzy rodzinę i wspólnotę w przeżywaniu zarówno wielkich chwil, jak i tych mniejszych.
‼Każdy klub sportowy ma fanów idących z nim w ogień, wspólnie cieszących się z sukcesów i dobrych wyników, jak i wspierających po porażkach.
‼Każdy z kibiców to głos, a im ich więcej tym krzyk jest bardziej donośny i silniejszy!
Możesz inspirować i aktywnie uczestniczyć w przedsięwzięciach organizowanych przez SKS Wisłę Sandomierz, możesz tworzyć i budować społeczność klubową, możesz tworzyć inicjatywy, możesz się zintegrować i być bliżej klubu niż tylko na trybunach. Możesz stać się częścią historii, która sięga prawie 100 lat.
Po co miałbyś to robić? Głównie dla własnej satysfakcji ale poza tym jako uczestnik “KLUBU 100” SKS Wisły Sandomierz zyskujesz:
👉 – możliwość promocji logotypu firmy, imienia i nazwiska podczas meczów rozgrywanych na stadionie w Sandomierzu, w przekazach medialnych a także w mediach społecznościowych,
👉 – kreowanie wizerunku własnej osoby, firmy jako rzetelnej i odpowiedzialnej społecznie
👉 – możliwość posługiwania się tytułem Członka KLUBU 100 SKS Wisła Sandomierz we własnych działaniach promocyjnych
👉 – Członkowie KLUBU 100 otrzymują bezpłatne wejście na wszystkie mecze ligowe i pucharowe Wisły a także spersonalizowaną kartę członkowską KLUBU 100
‼Aby stać się członkiem “Klubu 100” należy wypełnić deklarację członkowską i zapoznać się z regulaminem.
‼W deklaracji należy zadeklarować miesięczną wpłatę nie mniejszą niż 50 złotych.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt na adres mailowy wislasks@gmail.com lub messenger w wiadomości prywatnej. Prześlemy deklarację oraz regulamin.

(źródło: SKS Wisła Sandomierz/Facebook)