Sandomierz: Obrazem i dźwiękiem opowiedzieli o swojej społecznej aktywności.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Joanna Sarwa

Obrazem i dźwiękiem opowiedzieli o swojej społecznej aktywności – w Sandomierzu odbyło się wręczenie nagród w konkursie filmowym ‘Opowiedz’. Wzięli w nim udział uczestnicy programu ‘Działaj lokalnie’, którzy zrealizowali społeczne inicjatywy w swoich miejscowościach a następnie nagrali filmy o tym, co udało się zrobić.

Mówi Joanna Boduch-Paw – prezes zarządu Fundacji Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości w Sandomierzu, które koordynuje program ‘Działaj lokalnie’ w powiatach sandomierskim i opatowskim:

Jak mówi koordynator programu ‘Działaj Lokalnie’ Justyna Pyć z Ośrodka Promowania Przedsiębiorczości w Sandomierzu, nagrody zostały dostosowane do potrzeb zwycięzców i korespondują z realizowanymi projektami:

Co roku odbywa się uroczysta gala. W tym roku było inaczej:

Lokalne konkursy grantowe w ramach Programu ‘DZIAŁAJ LOKALNIE’ Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzi Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości w Sandomierzu we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce. Inicjatywę wspiera finansowo także Starostwo Powiatowe w Sandomierzu i gmina Łoniów.

Joanna Sarwa