Sandomierz: Majówka z SCK.

Data publikacji: Kategoria: , , , , Zamieścił: Joanna Sarwa

Inaugurację długiego weekendu majowego SCK zaczyna w sobotę, 30. kwietnia, koncertem na świeżym powietrzu. W ramach obchodów Światowego Dnia Jazzu odbędzie się recital Any Andrzejewskiej – finalistki The Voice of Poland i Mam Talent. Występ zacznie się o godz. 18:00 na placu koło armat (ul. Podwale Dolne). W razie niepogody koncert zostanie przeniesiony do Lapidarium pod Ratuszem. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Następnego dnia, 1. maja (niedziela), również w plenerze, tym razem seans filmowy pt. „Maiden” w reż. Alexa Holmesa. Kino plenerowe rozpocznie się o godz. 20:30 na placu koło armat (ul. Podwale Dolne). Wstęp jest bezpłatny.

Z kolei na poniedziałek, 2. maja, przygotowabo warsztaty patriotyczne pt. „Sen o Polsce”, poświęcone Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. W trakcie warsztatów uczestnicy wykonają biało-czerwone poduszki, a także wezmą udział w pogadance i rozmowach na temat Polski, symboli narodowych i patriotyzmu. Warsztaty odbędą się w sali ekspozycyjnej Ratusza, z podziałem na grupy, wstęp jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc są zapisy pod numerem telefonu: 15 832 29 64 lub na adres e-mail: biuro@esceka.pl.

Więcej informacji na stronie internetowej www.esceka.pl oraz na profilu SCK na Facebooku.