Sandomierz: Licytacja charytatywna na rzecz szpitalnego oddziału dziecięcego w piątek o 18 00.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Joanna Sarwa

Prawie trzydzieści fantów znalazło się na licytacji, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na doposażenie oddziału dziecięcego szpitala w Sandomierzu.

Organizatorem Świątecznej Sandomierskiej Licytacji Charytatywnej jest Fundacja Kultury Ziemi Sandomierskiej pod honorowym patronatem burmistrza Sandomierza.

Podczas wydarzenia będzie można wylicytować przedmioty przekazane przez gwiazdy – między innymi przez Karola Bieleckiego, Łukasza Piszczka, Monikę Pyrek, Katarzynę Zielińską – Jaworską, Kabaret Neo-Nówka i Kabaret Moralnego Niepokoju.
Nie zabraknie fantów dla wielbicieli serialu ‘Ojciec Mateusz” w tym przedmiotu-niespodzianki z autografami niemal wszystkich aktorów z głównej obsady. Można liczyć także na przedmioty od znanych sandomierzan np. od Cezarego Łutowicza. Sąsiedzi z czwórmiasta również się angażują, pojawią się bowiem lasowiackie niespodzianki od projektantki mody Justyny Gamoń-Wesołowskiej.

Licytację online w piątek (18 grudnia) o godzinie 18 00 poprowadzi Łukasz Rybarski z ‘Kabaretu pod Wyrwigroszem’. Transmisja na żywo na profilu Facebookowym Sandomierz-Królewskie Miasto

Joanna Sarwa