Samborzec: II Konkurs fotograficzny pt. „Kwitnąca Jabłoń”.

Data publikacji: Kategoria: , , , Zamieścił: Joanna Sarwa
Gminny Ośrodek Kultury w Samborcu zaprasza do udziału w powiatowym  Konkursie fotograficznym pt. „Kwitnąca Jabłoń”. Do udziału w konkursie zaproszeni są wszyscy  fotografowie amatorzy z terenu powiatu sandomierskiego, zarówno dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Przedmiotem konkursu są fotografie wykonane na terenie powiatu sandomierskiego wpisujące się w temat „Kwitnąca Jabłoń”. Każdy uczestnik może przesłać jedną fotografię.
Konkurs ma na celu promowanie lokalnych walorów przyrodniczych, pogłębienie więzi z regionem, promocję gminy Samborzec oraz powiatu sandomierskiego. Ponadto popularyzację fotografii jako formy wyrazu artystycznego oraz kreatywnej formy spędzania czasu wolnego.
Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać ZDJĘCIE konkursowe w formacie JPG (szczegóły w Regulaminie dostępnym na www.kulturasamborzec.pl) na adres kultura.samborzec@wp.pl
Na zdjęcia konkursowe czekamy do 17 maja 2021 r.
Na zwycięzców i wyróżnionych czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe m.in.: tablet, stabilizator do telefonu typu gimbal, statyw do aparatu.
Honorowy patronat nad konkursem: wójt gminy Samborzec Witold Surowiec oraz starosta powiatu sandomierskiego Marcin Piwnik.