Region. Radio Leliwa nominowane. Zagłosuj!

Data publikacji: Kategoria: , , , , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

 

 

TU ODDAJ GŁOS NA Radio Leliwa !

 

Radio Leliwa zostało nominowane w konkursie Idol Województwa Podkarpackiego 2020 w kategorii Media. Organizatorem Konkursu jest Fundacja Szansa dla Niewidomych.

Radio Leliwa nadaje program muzyczno-informacyjny ze szczególnym zwróceniem uwagi na informację lokalną. Nasza stacja została doceniona za angażowanie się w problemy środowiska osób z niepełnosprawnościami, w tym osób niewidomych i słabowidzących, a także za tworzenie materiałów i relacji ze spotkań organizowanych przez środowisko osób z niepełnosprawnością wzroku i przekazywanie oraz  propagowanie ich działalności szerszemu kręgowi odbiorców.

Mówi kierownik Rzeszowskiego Oddziału Fundacji Szansa dla Niewidomych, Aleksandra Pasieka.

Głosowanie jest dostępne na stronie internetowej Fundacji Szansa dla Niewidomych. Wystarczy wejść na stronę http://idol.szansadlaniewidomych.org/p/9, wpisać adres e-mail, kliknąć oddaj głos i potwierdzić link otrzymany na maila.  Z jednego adresu IP można oddać tylko 3 głosy dziennie w danej kategorii i województwie.

Głosowanie jest bezpłatne. Trwa do 7 czerwca 2020 roku.

Organizatorem Konkursu jest Fundacja Szansa dla Niewidomych. Regionalni zwycięzcy wybrani poprzez głosowanie internetowe zostaną kandydatami w Konkursie Krajowym. Ostateczne wyniki zostają ogłoszone podczas krajowej Konferencji REHA FOR THE BLIND IN POLAND w Warszawie.”

W swoich kategoriach nominowani są także między innymi: Urząd Miasta Tarnobrzega, TVL Telewizja Lokalna Tarnobrzeg, Państwowa Uczelnia Zawodowa w Tarnobrzegu, a także Teresa Biało z powiatowego koła Polskiego Związku Niewidomych w Tarnobrzegu oraz jej czworonożny przewodnik Nefi.

 

TU ODDAJ GŁOS NA Radio Leliwa !