Radomyśl Wielki: Noworoczne Spotkanie Biznesu po raz 17.

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Dominika Miś

 

Już  po raz 17 wręczono nagrody i wyróżnienia  lokalnym przedsiębiorcom i firmom mającym wkład w rozwój regionu Radomyśla Wielkiego w 2018 roku. Miało to miejsce podczas Noworocznego Spotkania Biznesu w gminie Radomyśl Wielki.

Burmistrz Radomyśla Wielkiego Józef Rybiński kilkakrotnie  podkreśla, jak ważne jest budowanie pozytywnych relacji z ludźmi oraz firmami działającymi w gminie.

Jak zaznacza burmistrz Radomyśla Wielkiego ważną rzeczą jest nieustanne zabieganie o poprawę jakości życia dla każdego mieszkańca.  Stąd ważna jest dobra współpraca z firmami, które  w swoich firmach  zatrudniają  pracowników z naszej gminy,  dodaje burmistrz.

W tym roku samorząd Radomyśla Wielkiego postanowił nagrodzić  firmy w 8 kategoriach. Aż trzy nagrody powędrowały do firmy Geyer &Hosaja z Partyni, która została  wyróżniona jako: Inwestor Roku 2018, Superpodatnik oraz Darczyńca. Mówi współwłaściciel firmy, Andrzej Hosaja.

Ponadto wyróżnienia przyznano firmom  w kategorii: Mikrofirma, Agrofirma, Wzorowy  podatnik, Promotor Gminy oraz Nauczyciel zawodu.

 

(Tomasz Łępa)