PROGRAM TARGÓW PRACY POWIATU MIELECKIEGO

Data publikacji: Kategoria: , , , , Zamieścił: Aneta Bochnak

11:00 do 11:15 – Uroczyste otwarcie Targów Pracy Powiatu Mieleckiego z udziałem zaproszonych gości.

 

11:15 do 16:00 – Udostępnienie stoisk wystawców dla odwiedzających Targi. Prezentacja firm, propozycji miejsc pracy oraz rekrutacja na wolne miejsca pracy.

 

11:15 do 16:00 – Udostępnienie stoisk partnerów dla odwiedzających Targi. Prezentacja partnerów oraz przygotowanych atrakcji. „Strefa Ksero” – jeśli skończyły Ci się CV za darmo wydrukujesz lub skserujesz dokumenty aplikacyjne – korytarz przy sali 65.

 

12:00 – Briefing prasowy – korytarz przy Auli ZST w Mielcu „Ścianka Wystawców”.

 

PONADTO:

 

Sala nr 64 ZST w Mielcu

11:30 do 15:30 – „Profesjonalne CV i list motywacyjny” – możliwość skonsultowania swojego CV i listu motywacyjnego z doradcami zawodowymi z urzędu pracy. Eksperci podpowiedzą co poprawić w Twoim CV, aby było idealne.

 

Sala nr 66 ZST w Mielcu

11:45 do 12:45 – „Spotkanie z przedsiębiorczością” – warsztaty podczas, których poznasz:

– narzędzia wsparcia oferowane przez Powiatowy Urząd Pacy w Mielcu i Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego na rozpoczęcie i prowadzenie działalności gospodarczej,

– historię i doświadczenia firm, które skorzystały ze wsparcia na prowadzenie działalności gospodarczej udzielonego przez Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu.

 

Sala nr 65 ZST w Mielcu

13:35 do 14:35 – „Pracodawca – Urząd – Pracownik – możliwości w kontekście zmian”, warsztaty podczas, których jako pracodawca poznasz:

– usługi oferowane przez urząd pracy dla pracodawców w tym doradztwo zawodowe, pośrednictwo pracy, zatrudnianie cudzoziemców, szkolenia, KFS oraz dotacje,

– możliwości pozyskania środków i pracowników jakie oferują partnerzy urzędu.

 

16:00 Pożegnanie gości i zakończenie