Połaniec, Stargard: Wicemistrz z Czarnych

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Iwona Pol

Srebrny medal indywidualnie oraz jedno miejsce w pierwszej dziesiątce i jedno miejsce w drugiej dziesiątce – taki jest bilans startowy zapaśników Miejskiego Klubu Sportowego Czarni Połaniec w Mistrzostwach Polski Młodzików w Stargardzie. Najlepiej wypadł Bartosz Tomala – wicemistrz kraju w kategorii 57 kilogramów. Mówi Tadeusz Szkwarek, trener Czarnych.

Bartosz to tytan pracy i trzeci z wychowanków trenera, który zdobył w tym roku medal na najważniejszej imprezie sportowej sezonu – podkreśla Tadeusz Szkwarek.

W zawodach rywalizowało 244 zawodników z 59 klubów. Pozostała dwójka z Połańca też pokazała się z dobrej strony. Filip Damm został sklasyfikowany na 9. pozycji w kategorii do 41 kilogramów, a Bartosz Dusza uplasował się na 19. miejscu w kategorii 48 kilogramów.