Opatów: Targi pracy.

Data publikacji: Kategoria: , , , Zamieścił: Iwona Pol

Regionalne Targi Pracy odbędą się w najbliższy czwartek w Opatowie. Targi odbywać się będą w hali Zespołu Szkół nr 1 przy ulicy Słowackiego 56 w godzinach od 10 do 13.

To propozycja przede wszystkim dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy, młodzieży szkół ponadpodstawowych, studentów i absolwentów. Także dla pracodawców, którzy poszukują pracowników. Celem targów jest umożliwienie kontaktu z pracodawcami jak również przybliżenie oferty rynku edukacyjnego oraz wsparcie informacyjne w zakresie zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

W tym roku targi zostały podzielone na trzy strefy: edukacyjną, zatrudnienia oraz przedsiębiorczości. W trakcie trwania imprezy odbędą się spotkania informacyjne poświęcone pracy za granicą, zakładaniu działalności gospodarczej oraz Bazie Usług Rozwojowych.

Organizatorem targów są Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach, Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie oraz starosta opatowski. Targi organizowane są we współpracy z Powiatowymi Urzędami Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim, Sandomierzu i Staszowie.

(Marcin Gabrek)