Nisko: Szpital wznawia przyjęcia w trybie ostrym i ogranicza przyjęcia w przychodniach.

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Małgorzata Figacz

Od niedzieli Szpital Powiatowy w Nisku wznowił przyjęcia ostrodyżurowe pacjentów w ramach oddziałów wewnętrznego, chirurgii ogólnej, chirurgii urazowo-ortopedycznej, a także udzielania pomocy w ramach szpitalnej izby przyjęć. Porady w ramach nocnej i świątecznej opieki POZ udzielane są w pierwszej kolejności telefonicznie pod numerem telefonu:(15) 841 67 50. Natomiast nadal zawieszone są przyjęcia na oddział ginekologiczno-położniczy, neonatologiczny i pediatrii.
Nadal też zawieszone są świadczenia diagnostyki laboratoryjnej i wykonywanie badań tomograficznych, USG, gastroskopii i kolonoskopii. Zawieszone są też przyjęcia w poradniach kardiologicznej i neonatologicznej oraz fizykoterapia. W poradniach K, chirurgicznej, urazowo-ortopedycznej, urologicznej w Nisku przyjmowane będą tylko nagłe przypadki.
Planowe przyjęcia odbywają się tylko w poradni chorób płuc i neurologicznej w Nisku oraz poradni K w Rudniku nad Sanem. Natomiast wszystkie recepty i skierowania wypisane przez lekarza specjalistę po konsultacji telefonicznej są do odbioru w dniu następnym przy wejściu głównym przychodni.

(Marta Górecka)