Mielec: Zmiany w funkcjonowaniu Starostwa.

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: admin

Starosta Mielecki mając na uwadze bieżącą ocenę stanu zagrożenia chorobą koronawirusa w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców Powiatu Mieleckiego i pracowników Starostwa oraz konieczność podejmowania profilaktycznych działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa apeluje do klientów/petentów Starostwa Powiatowego w Mielcu oraz jednostek organizacyjnych Powiatu Mieleckiego o dostosowanie się do powyższych wskazówek.
1. W budynku Starostwa Powiatowego w Mielcu przy ul Wyspiańskiego od poniedziałku sprawy załatwiane będą, drogą pocztową lub poprzez e-PUAP z wykorzystaniem formularza pismo ogólne do Urzędu oraz pod adresem: starostwo@powiat-mielecki.pl.
2.Interesanci umówieni telefonicznie będą wpuszczani do budynku przez portiera po uzyskaniu informacji – kto?, do kogo?, i w jakim celu przybył? Następnie, zejdzie do nich pracownik danego wydziału/instytucji.
3. Kontakt z Powiatowym Inspektorem Nadzoru Budowlanego w Mielcu mającym siedzibę w Starostwie Powiatowym w Mielcu przy ul. Wyspiańskiego 6, będzie odbywał się wyłącznie telefoniczne, za pośrednictwem poczty tradycyjnej, poprzez e-PUAP oraz pod adresem e-mail.
4. W budynku Starostwa Powiatowego w Mielcu przy ul Sękowskiego 2b, 39-300 Mielec, w którym mieści się Wydział Komunikacji od poniedziałku do odwołania obsługa stron będzie się odbywać po wcześniejszej rejestracji telefonicznej na wyznaczoną godzinę w danym dniu.
5. Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna przy ul. Sękowskiego 2 b w Mielcu w dniach 16.03.2020 do 27.03.2020r. odwołuje wszystkie planowane wizyty, warsztaty oraz wszelkie terapie indywidualne. Sekretariat Poradni będzie otwarty od godz. 8.00 do 11.00.
6. W Punktach Nieodpłatnej Pomocy Prawnej porady będą udzielane jedynie w formie telefonicznej:

Tomasz Łępa