Mielec: Zdaniem Torbusa- ten szpital wart jest Mszy.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Tomasz Łępa

Były pełniący obowiązki dyrektora Szpitala Specjalistycznego w Mielcu Zbigniew Torbus uważa iż unikanie odpowiedzi na rzeczowe pytania nie jest metodą współpracy ze związkami zawodowymi.

Takie słowa padają w oświadczeniu, które  były dyrektor mieleckiej lecznicy wystosował do naszej redakcji w Mielcu.  Jestem w dalszym ciągu uczuciowo związany z Mielcem i obserwuję dramaturgię wydarzeń związanych z powołaniem nowego Dyrektora i jego zastępcy, tłumaczy Zbigniew Torbus.

Przypomnijmy, związki zawodowe działające przy  szpitalu specjalistycznym w Mielcu   wystosowały oświadczenie, w którym jak czytamy są zbulwersowane sposobem mianowania  nowego dyrektora szpitala  oraz dyrektora do spraw finansowych. Wątpliwe są też kompetencje i kwalifikacje nowej dyrektor, czytamy w oświadczeniu związkowców. Sam były dyrektor szpitala  Zbigniew Torbus nie     zamyka za sobą drzwi rozważając przy tym ewentualny swój ponowny powrót do Mielca.

Poprawne relacje ze związkami zawodowymi są podstawą sukcesu wszelkich procesów restrukturyzacyjnych czytamy w oświadczeniu byłego dyrektora mieleckiego szpitala.

Tomasz Łępa