Mielec: Zakończone remonty w ZST

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Tomasz Łępa

 

W  Zespole Szkół Technicznych w Mielcu  zakończyły się remonty ważnych obiektów kompleksu: pawilonu sportowego i biblioteki.

W pawilonie sportowym wymieniona została instalacja grzewcza. Za blisko 200 tysięcy złotych  w trzech salach wymieniono rury instalacyjne i hydrantowe, zamontowane nowe kaloryfery o znacznie lepszych parametrach grzewczych. W sali nr 3 dodatkowo odnowione zostały również ściany oraz zamontowano nowe drabinki zaś sufit został pokryty specjalną siatką zabezpieczającą powierzchnię sufitu i oświetlenie.

W ocenie uczniów i nauczycieli dzięki tym wszystkim pracom poprawił się komfort prowadzenia zajęć z wychowania fizycznego, jak również uzyskano lepszy efekt cieplny w całym obiekcie.

Z kolei w  innej części kompleksu ZST wykonano remont biblioteki szkolnej wraz z  pomieszczeniem przeznaczonym na centrum multimedialne. Dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Mielcu w kwocie blisko 100 tysięcy złotych możliwy był remont tych pomieszczeń oraz zakup nowoczesnego sprzętu.

Powstałe centrum jest wyposażone w nowoczesny sprzęt dydaktyczny: laptopy oraz monitor interaktywny. Prace remontowe w całości zostały wykonane przez pracowników szkoły, co przełożyło się na oszczędności przy wykonywaniu remontu.

Tomasz Łępa