Mielec: Zagrają w mieście Neptuna.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Wojtek Janczura

Przed szczypiornistami Handball Stal Mielec kolejne ligowe starcie. Już w najbliższą sobotę zmierzą się w meczu wyjazdowym z Torus Wybrzeżem Gdańsk. Sobotnie spotkanie należy do jednego z dwóch, do których obaj trenerzy Stali Mielec  Rafał Gliński jak i Michał Chodara  podchodzili ze sporą nadzieją. Niestety starcie z MMTS-em zakończyło się porażką drużyny z Podkarpacia.

Robiliśmy zbyt wiele błędów tak  komentuje ostatni mecz bramkarz Handball Stal Mielec, Damian Procho.

Patrząc na układ w tabeli, mecz z Gdańskiem zapowiada się niezwykle interesująco. Zmierzą się bowiem dwie sąsiadujące w tabeli drużyny. Po porażce z Kwidzynem, Mielec nadal zajmuje przedostatnie miejsce, natomiast Gdańsk ma na swoim koncie jedno zwycięstwo więcej. Z siedmiopunktowym dorobkiem, po dziesięciu seriach zajmuje 12. miejsce.

Do końca rundy jesiennej pozostały już tylko trzy serie. Po powrocie z Gdańska, na szczypiornistów Handball Stali Mielec czekać będą starcia przed własną publicznością. Najpierw  z Azotami Puławy, a tydzień później z Grupą Azoty Unią Tarnów.

Najbliższe spotkanie między Torus Wybrzeżem Gdańsk a Handball Stal Mielec w sobotę 27 listopada o godzinie 14:00. Transmisja dostępna będzie  na platformie Emocje.tv.

Tomasz Łępa