Mielec: Zabrakło tylko kibiców

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Dominika Miś

 

Już po raz trzeci  Górka Cyranowska w Parku Leśnym w Mielcu stała  się miejscem zawodów rowerowych ELIMINATOR AUTOPART MIELEC 2020. W zawodach wzięło udział 32 uczestników , którzy na specjalnie przygotowanej 2 kilometrowej trasie rywalizowali dwójkami w systemie pucharowym. Mówi współorganizator wydarzenia, Mateusz Dymek z mieleckiego klubu Morsów.

Liczne zjazdy i podjazdy z pewnością były  nie lada wyzwaniem dla śmiałków posiadających rowery górskie tym bardziej , że czas pandemii nie pozwalał na przygotowywanie się do takich wydarzeń sportowych.

Jak przy wszystkich takiego rodzaju sportach liczy się umiejętne odżywianie, niestety  czas pandemii sprzyjał do zwiększenia masy naszego  ciała.

Adrian Rzeszutko z TKKF Uklejna Myślenice zwyciężył w trzeciej edycji Eliminator Autopart Mielec vol. 3. Podium zawodów uzupełnili Błażej Jakóbowski z Grójca i Michał Korlatowicz z Mielca.  W tym roku ze względu na pandemię organizatorzy zrezygnowali z udziału kibiców, a zgromadzenie nie mogło  być większe jak 150 osób. Zawody zostały  przeprowadzone w rygorze sanitarnym z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa epidemiologicznego.

 

Tomasz Łępa