Mielec: Za nami pierwszy dzień Memoriału

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Małgorzata Figacz

Za nami pierwszy dzień Memoriału piłkarzy ręcznych im. Antoniego Weryńskiego jaki ma miejsce w Mielcu. W pierwszym dniu zmagań mieleccy szczypiorniści SPR pokonali po rzutach karnych aktualnego wicemistrza Polski Orlen Wisłę Płock 5:4, a w drugim meczu mielczanie ulegli Azotom Puławy 26:33. Z kolei pierwszoligowiec Czuwaj Upstreem Orlen Przemyśl przegrał z Tatranem Presov 22:41.
W innych meczowych spotkaniach Azoty Puławy pokonały Zagłębie Lubin 31:29, a Vive Kielce wygrało z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski 42:25, zaś Wisła pokonała Zagłębie 28:21.

Te mecze pokazują nam, co jest jeszcze przed nami do zrobienia tłumaczy Marcin Schodowski, który podsumował dwa spotkania MKS Zagłębie Lubin S.A. w VIII Memoriale Antoniego Weryńskiego.

Jak zaznacza po pierwszym dniu Memoriału Krzysztof Komarzewski z Orlenu Wisły Płock do Mielca przyjechaliśmy się sprawdzić.

Dziś pierwsze mecze rozpoczną się od godziny 9:30. Mecz finałowy zaplanowany został na godzinę 18:20, a zmierzy się w nim i to już wiemy drużyna KS Azoty Puławy. Wszystkie spotaknia można oglądać on line. Patronat Radio Leliwa.

Tomasz Łępa