Mielec: Wielkie emocje w finale!

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Tomasz Łępa

Wielkie emocje i sportowe  widowisko – tak w skrócie można opisać to, co działo się w finale X Memoriału im. Antoniego Weryńskiego jaki miał miejsce w Mielcu. W meczu finałowym Piotrkowianin Piotrków Trybunalski wygrał w rzutach karnych 4:5 z Handball Stalą Mielec. (24:24).

Mówi trener Piotrkowianina,  Bartosz Jurecki.

 

Mielczanie mieli jeszcze szanse  w ostatniej akcji przechylić szale na swoją korzyść, ale w bramce przeciwnika  bardzo dobrze spisał się Kacper Ligarzewski.

W serii karnych o jednego gola lepsi byli zawodnicy Piotrkowianina, którzy wykonali bezbłędnie wszystkie rzuty. Mielczanie pomylili się raz i tym samym puchar za zwycięstwo w X Memoriale im. Antoniego Weryńskiego pojechał do województwa łódzkiego.

Jak zaznacza trener Handball Stali Mielec, Rafał Gliński memoriał był dobrą okazją do sprawdzenia siebie przed nadchodzącymi rozgrywkami.

 

W meczu zaś  o 3.miejsce Padwa Zamość była lepsza od Orlen Upstream SRS-u Przemyśl, wygrywając w X Memoriale im. Antoniego Weryńskiego,  37:31.  Partnerami Memoriału byli : Województwo Podkarpackie, Podkarpackie – Przestrzeń Otwarta, Miasto Mielec, PZL Mielec, Euro-Eko, Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Oddział w Mielcu oraz firma Targum. Patronat medialny, Radio Leliwa.

 

Tomasz Łępa