reklama

Mielec: Wakacyjne remonty dróg

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Iwona Pol

 

Na początku przyszłego tygodnia (od poniedziałku) nastąpi zmiana w organizacji ruchu na ulicy Kilińskiego w Mielcu. Zostanie  wyłączony z ruchu odcinek  ulicy Kilińskiego od Rynku do skrzyżowana z ulicą Cichą – tj. do Ronda Żołnierzy Wyklętych przy ulicy Staszica.  Wyłączenie tego odcinka z ruchu powoduje zmianę organizacji ruchu jak i dojazd do ulic: Jana Sobieskiego, Kwiatowej, Szalay Groele.

Dojazd do tych ulic będzie umożliwiony jedynie od strony ulicy Legionów. Ulica Szalay Groele na czas remontu ulicy Kilińskiego na tym odcinku będzie ulicą dwukierunkową, ulica Kwiatowa pozostaje ulicą jednokierunkową z wjazdem od strony ulicy Legionów, natomiast ulica Jana Sobieskiego zostanie ulicą jednokierunkową.

Zmieni się także organizacja ruchu na ulicy Stefana Batorego. Dojazd do tej ulicy będzie możliwy jedynie od strony ulicy Sandomierskiej. Sama ulica Batorego pozostanie drogą jednokierunkową, ale uwaga zmieni się jej kierunek na odcinku od ulicy Sandomierskiej do ulicy Szewskiej.

Ulica Szeroka również zostanie jednokierunkowa, ale uwaga z odwróconym niż dotychczas kierunkiem ruchu od ulicy Szewskiej do ulicy Sandomierskiej.

Utrudnienia te będą  do 27 lipca.

Tomasz Łępa    

 

 

 

 

 

 

 

 

(Tomasz Łępa)