Mielec: Spotkanie z Witoldem Karasiem…

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Tomasz Łępa

W FKS Stal Mielec odbyło się spotkanie z legendą  klubu, byłym piłkarzem i trenerem, Witoldem Karasiem. Móc gościć tak wybitnego piłkarza, który grał m.in. przeciwko Realowi Madryt oraz pokonał bramkarza FC Barcelony to dla nas zaszczyt, zaznacza  Jacek Klimek, Prezes Zarządu FKS Stal Mielec S.A.

W swojej karierze rozegrałem wiele spotkań, lecz gdybym miał wybrać jeden mecz który zapadł mi najbardziej w pamięci to ten z Barceloną podczas którego zdobyłem bramkę, wspomina Witold Karaś.

Witold Karaś karierę trenerską rozpoczął w 1982. W 1992 otrzymał tytuł trenera piłki nożnej I klasy. Jego kariera trenerska w głównej mierze związana jest z drużynami juniorskimi Stali Mielec. Trzykrotnie, przez krótkie okresy czasu, był też trenerem I drużyny seniorów tego klubu. 14 lipca 2007 zdobył Mistrzostwo Polski Juniorów Młodszych jako trener juniorów młodszych Stali Mielec.
Od września 1999 do końca sierpnia 2017 uczył wychowania fizycznego w I Liceum Ogólnokształcącym w Mielcu.

Kolejnym gościem z cyklu spotkań z legendami  klubu Stali Mielec  będzie Jan Domarski. Spotkanie odbędzie się 3 lutego o godzinie 16:00 w sklepie FKS Stal Mielec.

Tomasz Łępa