Mielec: Sportowa sobota.

Data publikacji: Kategoria: , , , , Zamieścił: Marta Górecka

Po prawie czterech miesiącach przerwy mieleccy szczypiorniści Handball Stali Mielec w sobotę wracają na ligowe parkiety.

W meczu pierwszej kolejki Ligi Centralnej podopieczni trenera Rafała Glińskiego podejmą u siebie Olimpię Medex Piekary Śląskie. Zespół ten to beniaminek rozgrywek Ligi Centralnej. – Jak kto Ślązacy, więc na pewno będzie bój, na pewno będzie walka, tłumaczy trener Stali Mielec, Rafał Gliński:

Początek meczu Handball Stal Mielec – Olimpia Medex Piekary Śląskie w sobotę (17 września) o godzinie 18:00, w hali Szkoły Podstawowej nr 7. Także w sobotę w Mielcu na murawie mieleckiego stadionu zmierzy się Ekstraklasowa Stal Mielec, z Widzewem Łódź. Jak mówi szkoleniowiec Biało-Niebieskich Adam Majewski obie drużyny mają podobny potencjał ale dla drużyny mieleckiej jest to spotkanie innej rangi:

Początek meczu o godz. 12;30. Natomiast do soboty włącznie w hali Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu rozgrywany będzie Turniej o Puchar Prezydenta Mielca z okazji 70-lecia sekcji piłki siatkowej. O puchar powalczą trzy zespoły: ITA Tools Stal Mielec, Solna Wieliczka oraz Karpaty Krosno. Wstęp na mecze turniejowe jest bezpłatny. Początek pierwszego seta w piątek o godz. 18.00

Tomasz Łępa