Mielec: Projekt logo dla Powiatu Mieleckiego.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Tomasz Łępa

Izabela Miodunka została zwyciężczynią szkolnego konkursu na projekt logo dla Powiatu Mieleckiego. To efekt wielomiesięcznej współpracy samorządu z mieleckim  „Ekonomikiem”. Swój projekt logo, w ramach konkursu, przygotowało łącznie ponad 40 uczniów kształcących się na kierunku technik reklamy.

Do ścisłego finału zakwalifikowano pięć prac. Większość z nich nawiązywała do lotniczych tradycji powiatu mieleckiego. W projektach alokowano też znanego z herbu powiatu gryfa czy ważną dla regionu piłkę nożną. Ostateczny wybór, dokonany głosem Zarządu Powiatu Mieleckiego oraz Biura Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego w Mielcu, padł na pracę Izabeli Miodunki.

To właśnie to logo doskonale koresponduje z hasłem „Dzień dobry”, które już od lat jest znakiem rozpoznawczym powiatu mieleckiego – argumentował wybór starosta mielecki Stanisław Lonczak.

Nagrody z rąk starostów odebrały także cztery finalistki konkursu: Edyta Brykała, Amelia Idzik, Marlena Jarząb oraz Joanna Skrzyniarz,  Warto dodać, że projekt Izabeli Miodunki został premierowo zaprezentowany podczas powiatowego zakończenia roku szkolnego pod nazwą „Komputer dla najlepszego”.

 

Tomasz Łępa