Mielec: Pozostaje tylko żal po przegranej

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Wojtek Janczura

W VII kolejce  1 Ligi Siatkówki Kobiet,  SPS Stal Mielec musiała uznać  niestety wyższość drużyny  SPS PZPS Szczyrk I, i to właśnie siatkarki ze Szczyrku  pokonały ostatecznie mielczanki  w piątym secie wynikiem 18:16. Jak tłumaczy  trenerka mielczanek  Agnieszka Rabka, pozostaje tylko żal , że  takim stylu musieliśmy przegrać.

Przeciwnikiem Biało Niebieskich była  drużyna młodzieżowych reprezentantek Polski, SMS PZPS Szczyrk I. Drużyny miały już okazję w tym sezonie rozegrać mecz przeciwko sobie, było to spotkanie rundy wstępnej Pucharu Polski. Tamten mecz, po bardzo zaciętej walce, zakończył się wygraną Stali Mielec. Tym razem  wygrana padła łupem gości. Trzeci set trochę nas uśpił , dodaje  na koniec Agnieszka Rabka.

MVP meczu została zawodniczka ze Szczyrku  Julita Piasecka.