Mielec: Od nocy do nocy.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Tomasz Łępa

Dziś w Mielcu  z koncertem plenerowym zatytułowanym  „Od nocy do nocy”  wystąpi Joanna Aleksandrowicz, która   w premierowej odsłonie koncertu  miała okazję gościć na Festiwalu Literackim Noblistki Olgi Tokarczuk. Koncert zaplanowano  na godz. 20.30 w  Parku im. Stanisława Lachmana za Domem Kultury SCK w Mielcu. Wstęp wolny – liczba miejsca ograniczona (pierwsze 150 osób)

Joanna Aleksandrowicz aktorka i wokalistka młodego pokolenia urodzona w Zduńskiej Woli. Występowała m.in na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Polskiego we Wrocławiu, Novej Scenie w Bydgoszczy oraz gościnnie na scenie Teatru Roma w Warszawie. Aktorka filmowa i serialowa. Współpracuje z topowymi reżyserami m.in z Wojtkiem Smarzowskim i Markiem Koterskim.

Pierwszy koncert filmowo-musicalowy artystka zagrała we współpracy z członkami zespołu Varius Manx. Od tego czasu regularnie koncertuje. Lubi mówić o sobie, że ma „duszę z minionej epoki”.

W dzisiejszym repertuarze znajdują się utwory z najbardziej znanych filmów tj. Noce i dnie, Vabank, a także Cykl tang, m.in. Astora Piazzolli.

Tomasz Łępa