Mielec: Nowy prezes MZBM-u.

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Iwona Pol

 

Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Mielcu ma już nowego prezesa. Przypomnijmy, dotychczasowy zarządca MZBMu Jan Myśliwiec został zawieszony w byciu prezesem  po tym jak się okazało iż w dokumencie  oświadczeń majątkowych,  w 2018 roku pracował  jednocześnie  w mieleckim magistracie  oraz w Szkole Podstawowej numer 7.  Jeszcze kilka dni temu  o losach dotychczasowego zawieszonego w obowiązkach Jana Myśliwca miał zadecydować prezydent Mielca , Jacek Wiśniewski , który mówił m.in.

Rada Nadzorcza Miejskiego Zarządu Budynków MIeszkalnych z dniem 31 maja  odwołała ze stanowiska Prezesa Zarządu Spółki Jana Myśliwca, powołując jednocześnie na to stanowisko z dniem 1 czerwca Krzysztofa Kosibę.

Krzysztof Kosiba  studiował na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie uzyskując tytuł magistra administracji, a następnie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie – Studia Podyplomowe „Zarządzanie Bankiem Komercyjnym”.

Cała kariera zawodowa Krzysztofa Kosiby związana jest z bankowością. Przez ostatnie 11 lat pracował na stanowisku Dyrektora Oddziału Banku Pekao S.A. Oddział w Rzeszowie. Wcześniej był dyrektorem oddziałów Banku Pekao w Mielcu, Przemyślu i Kolbuszowej.

 

(Tomasz Łepa)