Mielec: Nie jedziemy tam się położyć…

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Wojtek Janczura

Podopieczni Adama Majewskiego powoli zbliżają się do końca bieżącego sezonu PKO BP Ekstraklasy. Najbliższe spotkanie Biało-Niebiescy z Mielca  rozegrają w Poznaniu, z walczącym o mistrzostwo Polski z miejscowym Lechem. Choć po ostatnich, gorszych występach drużyny Stali Mielec  zespół zajmuje  13 miejsce w tabeli to  w zdobycie gola  mielczanie wierzą i  liczą  na urwanie punktów podopiecznym Macieja Skorży. Czy tak się stanie, pytamy trenera ekstraklasowej Stali Mielec Adama Majewskiego.

W bieżącym sezonie Lech Poznań pojawił się na murawie przy Solskiego 1 w Mielcu  w październiku, w ramach spotkania 13. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Spotkanie to zakończyło się bezbramkowym remisem, ale nie było spotkaniem nudnym.  Stal znakomicie i ofiarnie broniła się przed atakami będącego wówczas na fali popularnego „kolejorza” i wyszarpała bardzo cenny punkt sprawiając tym sporą niespodziankę. Jak będzie tym razem?

Grający ofensywną, ładną dla oka piłkę Lech Poznań to niewątpliwie bardzo trudny przeciwnik, jednak poprzednie spotkania z tym zespołem pokazały, że  drużyna z Mielca  potrafiła sobie z tym trudnym rywalem radzić – nie tylko z nim remisować, ale też wygrywać. Spotkanie Lech Poznań – PGE FKS Stal Mielec, 24 kwietnia niedziela, godz. 12.30.

Tomasz Łępa