Mielec: Mielec CUP po raz 6!

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Małgorzata Figacz

Fundacja Klub Młodych Liderów z Mielca organizacje podczas najbliższego weekendu już VI edycję turnieju piłkarskiego pod nazwą Mielec CUP. Jest to turniej dla piłkarzy amatorów, tworzony z pasji i umożliwiający rozwój młodym piłkarzom.
W tym roku turniej powiększa się także o edycję dla dzieci, które już od najmłodszych lat chcą prowadzić aktywny styl życia i spełniać marzenia. W turnieju weźmie udział blisko pół tysiąca zawodników. Mówi Sebastian Peret z fundacji Młodych Liderów.

W turnieju, który rozgrywany będzie na terenie stadionu Gryfu przy ulicy Warszawskiej weźmie udział 32 drużyny piłkarzy amatorów. Na sportowców czekać będzie stoisko gastronomiczne, porady trenerskie, opieka zdrowotna oraz liczne nagrody i dodatkowe konkursy.

W dzień finału, 12 drużyn z całej Polski weźmie udział w turnieju, na dodatkowym boisku rozegrają między sobą mecze, które pozwolą wyłonić zwycięzcę i zawalczyć o nagrody. Jak podkreślają organizatorzy jest to turniej nie dla profesjonalistów a tylko dla amatorów, dla tych także co grywają na boiskach szkolnych, podwórkach, aby także ich marzenia o zwycięstwie w turnieju piłkarskim, mogły się spełnić. Patronuje Radio Leliwa.

(Tomasz Łępa)